Veterinární klinika ANIVET

Veterinární klinika Anivet Havířov - je pracoviště poskytující vysoce odbornou veterinární péči malých zvířat v plném rozsahu. To zahrnuje zákroky v rámci prevence - vakcinace, odčervení, ale i ošetření infekčních a neinfekčních onemocnění, náročné operativní zákroky v oblasti chirurgie, ortopedie, stomatologicke ošetření a další.

Útulek Max
Jsme drobní sponzoři a plníme veterinární dohled havířovského útulku Max.
Veterinární klinika Anivet byla slavnostně otevřena v dubnu 2011. Disponuje vlastním parkovištěm, velkou čekárnou, dvěmi ordinacemi, což zaručuje hladký chod veterinární péče a zkrácení čekací doby pro klienty. Dále klinika skrývá RTG místnost, místnost pro hospitalizace a laboratorní a diagnostickou techniku. V neposlední řadě je vybavena samostaným plně vybaveným chirurgickým sálem!

Hospitalizace slouží ke krátkodobé i dlouhodobé hospitalizaci, ke kyslíkové terapii, ale i jako JIP při akutních náhlých příhodách. Nesmíme zapomenout ani na naší poradenskou činnost v oblasti chovu a držení zvířat, ale také poradenství a prodej krmiv pro zvířata.

LyssetkyNa našem pracovišti poskytujeme systém LYSSETEK, což je způsob označování očkovaných psů proti vzteklině v daném roce. Výhodou je jednak evidence očkovaných psů a dále označena číselná řada na "lyssetkách" sloužící k rychlému dohledání ztraceného psa (bez potřeby čtečky čipů) dle identifikačních čísel na "lyssetkách".

Kladným prvkem naší veterinární služby je pozvánkový systém, kdy jednotlivý klient a jeho mazlík dostanou od nás pozvánku k aktuálnímu očkování v daném měsíci! Tím omezíme možnost opomenutí očkování.

Kočka

Jsme členem

Veterinární komora

Česká asociace veterinárních lékařů malých zvířat

Free Wi-Fi

U nás můžete platit také platebními kartami